Preparaty czyszczące

Preparaty czyszczące

Środki Czyszczące

power_cleaner_a_s_3

POWER CLEANER A

Produkt przeznaczony do codziennego czyszczenia łazienek znajdujących się wewnątrz i na zewnątrz budynków, obszarów przemysłowych i obszarów kuchennych, do usuwania zabrudzeń, osadów i pozostałości tłuszczu i oleju. Szczególnie zalecany do powierzchni odpornych na alkalia z ceramiki i metalu. Nie zalecany do czyszczenia marmuru i emalii.

PowerStripneutra

Power Strip Neutra

Czyści gruntownie powierzchnie wodoodporne. Intensywnie rozpuszcza uprzednio naniesione nawarstwione powłoki ochronne, nie niszcząc przy tym samej podłogi. Produkt nie wymaga neutralizacji, wykładzinę wystarczy przetrzeć wilgotnym mopem. Środek do usuwania starych powłok ochronnych z linoleum, gumy, lakierowanego parkietu, PCV, asfaltu, kamienia, wapienia, klinkieru i płytek podłogowych. Nie nadaje się do nie zabezpieczonego drewna i parkietu, wykładzin tekstylnych i powierzchni malowanych.

terradur

TERRADUR

Środek do gruntownego czyszczenia i usuwania nawarstwionych powłok polimerowych i woskowych powierzchni odpornych na alkalia. Rozpuszcza brud oraz usuwa osady z oleju i tłuszczu.

Środki do konserwacji

power_cleaner_a_s_3

BIGOMAT BRILLANT

Nowoczesna powłoka ochronna o długim okresie żywotności. Produkt ten łatwo się rozprowadza po powierzchni. Posiada doskonałe właściwości wypełniające. Film ochronny tworzy błyszczącą, odporną na uszkodzenia powierzchnię, która jest bardzo łatwa w utrzymaniu i codziennej pielęgnacji.

PowerStripneutra

BIGOMAT MATT

Nowoczesna powłoka ochronna o długim okresie żywotności. Produkt ten łatwo się rozprowadza po powierzchni. Posiada doskonałe właściwości wypełniające. Film ochronny tworzy jedwabiście matową, odporną na uszkodzenia powierzchnię, która jest bardzo łatwa w utrzymaniu i codziennej pielęgnacji.

terradur

MEGA KLEEN

Specjalny produkt przeznaczony do impregnowania płytek, gruntowanych i polerowanych kamieni naturalnych. Odpornych na ciężkie warunki pracy, szybkoschnący, odporny na ciężkie warunki pracy, szybkoschnący, odporny chemicznie. Przenikalny dla pary wodnej.

Środki do sanitariatów

power_cleaner_a_s_3

PREMIUM nr 2

Środek do bieżącego czyszczenia o przyjemnym zapachu. Czyści dokładnie nie pozostawiając smug. Lekko kwaśne pH zapobiega, przy regularnym stosowaniu, powstawaniu złogów wapiennych.

PowerStripneutra

SANIVEX

Silny środek stworzony na bazie wyważonej mieszanki kwasów organicznych. Dokładnie usuwa stare, zaschnięte i nawarstwione zabrudzenia. Przeznaczony do gruntownego czyszczenia powierzchni i materiałów odpornych na działanie kwasów.

terradur

TRO WC TABS

3-fazowe tabletki czyszczące do WC i pisuarów – po umieszczeniu w stojącej, niespłukiwanej wodzie czyszczą samoczynnie i szybko – rozpuszczają osady z wapnia i warstwy brudu w trudno dostępnych miejscach – szybko i skutecznie usuwają nieprzyjemne zapachy – działają antybakteryjnie – w czasie rozpuszczania uwalniają przyjemny zapach

W naszej ofercie znajdują się jeszcze inne preparaty czyszczące i pielęgnujące tej marki. Więcej informacji udzielimy podczas kontaktu z naszą firmą. Jesteśmy otwarci na zmiany i potrzeby naszego Klienta, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie