O nas

O nas

Firma KLAR – Bożena Surdykowska jest profesjonalną firmą sprzątającą prężnie rozwijającą się na rynku Łódzkim. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze utrzymania czystości zarówno dla firm i instytucji ale także dla osób prywatnych.
Nasza firma zajmuje się dbałością o czystość w biurach, wspólnotach mieszkaniowych , domach, mieszkaniach, mini centrach handlowych, a także pielęgnacją ogrodów i czystością terenów zewnętrznych. Realizujemy zarówno usługi w systemie stałym – cyklicznym (co dziennie, co tydzień co miesiąc) jak i jednorazowym co pozwala nam na idealne dopasowanie się do potrzeb każdego Klienta.
To co wyróżnia Firmę KLAR to dbałość o najlepsze relacje z naszymi Klientami oraz troska o zaspokojenie ich potrzeb. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualni nigdy szablonowo co skutkuje zadowoleniem naszego odbiorcy a naszą pełną satysfakcją.

Zasięg działania

Firma sprzątająca KLAR swoje usługi świadczy na terenie całej Łodzi. Naszym Klientom z miasta Łodzi gwarantujemy bezpłatny dojazd.

Jakość

Korzystamy z profesjonalnych sprzętów a środków chemicznych. Jednymi z marek które wykorzystujemy są KARCHER, NUMATIC czy KLEEN PURGATIS środki czystości. Dzięki temu praca przebiega szybko, sprawnie a przede wszystkim profesjonalnie, a tego właśnie oczekują nasi Klienci.

Elastyczność

Harmonogram naszych prac dostosowujemy do potrzeb klienta. Sprzątanie może odbywać się w godzinach otwarcia a także przed otwarciem jak i po zamknięciu biura/firmy. System z którego korzystamy jest systemem stałym – cyklicznym tzn. sprzątamy codziennie, co tydzień, co miesiąc. Oprócz tego systemu realizujemy również usługi jednorazowe np. sprzątanie poremontowe.

Satysfakcja

Naszym głównym celem i pragnieniem jest to, aby każdy z naszych Klientów czy to firm czy także osób prywatnych był w pełni zadowolony z naszych usług. Dlatego świadczone przez nas usługi zasze są na wysokim poziomie i wykonywane z najwyższą starannością.

Kompleksowość

Jako profesjonalna firma sprzątająca oferujemy bogaty pakiet usług porządkowych dla każdego. W skład naszej oferty wchodzi m.in (mycie okien, pranie dywanów i wykładzin, sprzątanie biur, mieszkań, osiedli, domów i innych obiektów).

Profesjonalizm

Dysponujemy wykwalfikowanym, doświadczonym i uczciwym personelem. Do każdego rodzaju usług dobieramy odpowiedni sprzęt, środki czystości oraz technologię tak aby w pełni wykorzystać możliwości jakie posiadamy co skutkuje zadowoleniem naszego Klienta.